OBVESTILO

Dragi starši in skrbniki!

Lepo pozdravljeni v novem šolskem letu. Pred nami so nova doživetja in za otroke tudi novi prijatelji.  Želimo, da prvi dan v novem šolskem letu poteka čim bolj mirno in v zadovoljstvu, zato se bomo skupaj z vami trudili prebroditi morebitne stiske otrok.

Otroci so v nove skupine razporejeni po starosti. Razpored otrok je na oglasni deski v vrtcu. Ob prihodu bodo otroci spoznali tudi mesto v garderobi, kamor bodo odložili oblačila in obutev.

Otroci  iz skupine Veverice in Pikapolonice se bodo zjutraj od 5.30 do 6.50 zbirali v stavbi vrtca v igralnici skupine Piščančki.

Od 6.50 do 7. ure bodo na poti nekje od igralnice skupine Piščančki do šole.

Od 7. ure dalje bodo otroci v šolskih prostorih, kjer bodo ostali do 15. ure. Po 15. uri boste otroke prejeli v igralnici skupine Miške ali na igrišču vrtca.

Veselimo se srečanja z vami!