Mojca Koretič, je nastopila v vlogi lisice in zaplesala ob pesmi Tovarišica lisica ter neumorno iskala dedka Mraza. Eva Torkar Justin je v vlogi ježa pregledala vse kotičke, da bi našla tako pogrešanega dobrega moža. Z iskanjem ni prenehala tudi ob pesmi Jaz sem jež, ti pa ne. Urška Ažman, v vlogi miške je drobencljala in iskala, iskala, celo v ravnateljev žep je pogledala, če se mogoče skriva dedek Mraz. Pa so pomagali še otroci in tokrat je zaleglo. Pojavil se je v čarobni obleki, z belo brado in kučmo na glavi. Kar težko so ga spustili jež, lisica in miška. Končno so se živali le umirile in se vljudno posedle okrog njega. Dedek Mraz je otroke nagovoril, poslušal njihovo lepo petje in jim razdelil bonbončke. Nekaj skupin je obiskal in v igralnicah pustil igrače.

CAM10183 CAM10189 CAM10199
CAM10204 CAM10219 CAM10227