Spoštovani starši,

učenje varne uporabe interneta in vseh vsebin oziroma storitev, ki jih ta ponuja, se začne tisti trenutek, ko starši otroku prvič omogočimo uporabo mobilnega telefona, tablice ali računalnika. Otroci se torej s spletom in napravami srečajo že zelo zgodaj, pogosto že pred drugim letom starosti, tako da je nujno, da starši o vzgoji za internet razmišljamo že od samega začetka.

Vabimo vas na predavanje z naslovom POMEN ZGODNJE VZGOJE ZA INTERNET IN STARŠEVSKEGA ZGLEDA PRI UPORABI TEHNOLOGIJE, ki bo v avli šole v ponedeljek, 5. oktobra ob 17. uri. Predavala bo strokovna delavka Safe.si, Tjaša Jerman Kuželički.

Po koncu predavanja boste starši predavateljici lahko zastavili vprašanja, povezana s spletnimi nevarnostmi in varno ter odgovorno rabo interneta.

 

 

Vljudno vabljeni.

Dostopnost