Spoštovani starši,

Vlada RS je na seji, 29. 10. 2020, odločila, da podaljša veljavnost ukrepov za preprečevanje širjenja Covid-19. S tem se podaljšuje tudi veljavnost Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. V skladu s tem odlokom vrtci  v tednu od 2. 11. do 6. 11. 2020 še naprej delujejo samo v zmanjšanem obsegu. Zagotavljajo le NUJNO varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in ne morejo varstva zagotoviti na drug način. Odločitev o tem sprejme župan občine.

Starši, katerih otroci v tednu od 2. 11 do 6. 11. 2020 ne bodo obiskovali vrtca, bodo za dneve odsotnosti plačila vrtca OPROŠČENI. Staršem, ki bodo otroke pripeljali v vrtec, se plačilo obračuna v višini, ki jim je določena z odločbo CSD.

Lep pozdrav.

vodstvo Vrtca Gorje

Dostopnost