Spoštovani starši,

Vlada Republike Slovenije je na seji, 5. 11. 2020, odločila, da vrtci v prihodnjem tednu nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah ter visokošolskih zavodih.
Tako bodo vrtci tudi v tednu od 9. do 13. 11. 2020 izvajali program v zmanjšanem obsegu.

Vrtec zagotavlja le NUJNO varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Odločitev o tem sprejme župan.

Ob prihodu otroka nam predložite izpolnjeno izjavo o zdravstvenem stanju vašega otroka ter potrdili delodajalcev obeh staršev o upravičenosti do nujnega varstva.

Starši, ki otroka v vrtec ne boste pripeljali, ste plačila vrtca za ta čas oproščeni. Ostalim se obračuna v skladu z veljavno odločbo CSD.

Lep pozdrav.

vodstvo Vrtca Gorje