Spoštovani starši,

Vlada Republike Slovenije je 3. 12. 2020 zaradi aktualnih epidemioloških podatkov podaljšala ukrepe za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Vrtci še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja le NUJNO varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, če tako odloči župan občine, na območju, katere vrtec izvaja dejavnost. O načinu prijave otroka za nujno varstvo ste bili starši obveščeni prek aplikacije e-Asistent. Tudi v prihodnjih tednih sledite aktualnim objavam prek e-Asistenta.

Po načrtu Vlade za sproščanje ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije nalezljive bolezni COVID-19 je odpiranje vrtcev predvideno, ko bomo v oranžni fazi umirjanja (pod 1000 okužb / 1000 hospitaliziranih bolnikov s COVID-19).

Lepo vas pozdravljamo.

vodstvo Vrtca Gorje

Dostopnost