Spoštovani starši,

vljudno vas vabimo, da se udeležite 1. roditeljskega sestanka. Strokovne delavke vam bodo predstavile načrt dela v letošnjem letu, značilnosti otrok, način dela v oddelku in druge pomembne informacije.
Izvolili boste tudi predstavnika vaše skupine, ki vas bo zastopal v Svetu staršev.

Roditeljski sestanek bo potekal v sredo, 8. 9. 2021 na prostem po naslednjem razporedu skupin:
SLONČKI: 16.30 na terasi Slončki
ŽABICE: 16.30 na terasi Žabice
METULJČKI: 16.30 na igrišču pri vrtcu
SOVICE: 16.30 na betonskih stopnicah pri asfaltnem igrišču pri šoli (zunanji vhod v telovadnico)
ZVEZDICE: 16.30 na lesenih stopnicah (učilnica na prostem) ob telovadnici šole

SONČKI: 17.30 na betonskih stopnicah pri asfaltnem igrišču pri šoli (zunanji vhod v telovadnico)
MRAVLJICE: 17.30 na lesenih stopnicah (učilnica na prostem) ob telovadnici šole

V primeru dežja bo sestanek potekal v igralnicah posameznih skupin. Vsi prisotni morajo izpolnjevati pogoj PCT in ves čas nositi zaščitno masko ter vzdrževati čim večjo medsebojno razdaljo.
Prosimo, da se sestanka udeleži le eden od staršev, brez prisotnosti otrok.

Lep pozdrav.