V Tednu jeseni nas je obiskala tetka Jesen. Veseli smo jo sprejeli in se čudili, kako spretno barva listke in kakšne dobrote nam je prinesla v košarici. Prepoznavali smo tudi različne jesenske plodove in liste v senzorni škatli. Ogledali smo si igrico Ježek išče prijatelja in se naučili, da je svet veliko lepši, če imamo prijatelje.V petek smo izvedli 1. športno dopoldne. Med dvema igralnicama smo se gibali otroci iz skupin Slončki, Žabice in Metuljčki. V eni igralnici so otroci hodili po čutni poti, skakali po “lužah”, se vozili po toboganu in plezali čez blazino. V drugo igralnico, kjer so plezali čez stopnice, skakali iz obroča v obroč ter se gibali na blazinah različnih oblik, so se splazili po dolgem tunelu. Otroci so se skupaj zabavali, smejali in dodobra razgibali. Za konec smo zapeli še gibalno pesem Žogica.