Na pobudo očka, gospoda Harisa Muminovića, nas je v sredo, 22. 11. 2023 obiskala ekipa 10 prostovoljcev iz podjetja Goodyear.  Prostovoljske aktivnosti so eden izmed pomembnih temeljev globalnega programa »Goodyear Boljša prihodnost«. S finančno donacijo podjetja Goodyear smo kupili gumijaste zaščitne plošče za travo, late za klopi in mize na igrišču ter barvo za kovinske konstrukcije. Prizadevni prostovoljci so se izjemno izkazali. Položili so gumijaste plošče na poti, ki vodi od šole do vrtčevskega igrišča, da bo ta zdaj utrjena in primernejša za uporabo. Prav tako so plošče položili ob toboganu, ki stoji na klančini igrišča in bo dostop sedaj varnejši. Odstranili so preperele late klopi in miz, ki jih uporabljamo na igrišču in obrusili ter na novo prebarvali kovinsko ogrodje. Obrusili in na novo pobarvali so kovinsko plezalo. Zamenjali so veliko pnevmatiko, ki jo otroci zelo radi uporabljajo za igro in skrivanje. Pograbili so odpadlo listje in očistili plevel med zaščitnimi ploščami. Več kot izkazali so se in opravili veliko dela. Vsem prostovoljkam in prostovoljcem se res iz srca zahvaljujemo za njihovo dobro voljo in pripravljenost pomagati. Biti prostovoljec je veliko bogastvo in želimo si, da tudi naše malčke vzgojimo v ljudi, ki bodo pripravljeni svoj čas nameniti drugemu. Vsakemu prostovoljcu smo poklonili našega škratka Gorjanka, ki naj jim s svojimi nagajivostmi polepša dni. Hvala še enkrat vsakemu posebej!